Brand Sabbath

Welcom to Brand Sabbath, let me be your guide.

Założenie jest proste, trzeba zapłacić wszystkim chętnym użytkownikom internetu za ich zasięgi. Nie jest już żadną tajemnica, że każdy kto, posiada konta na różnych portalach socialowych generuje ruch, mniejszy lub większy – nie ważne, liczy się sam fakt i świadomość tego zjawiska. Czyli znajomi lajkują Twoje posty – SUPER!!! Tzn. że możesz zarabiać od razu.

Kasa, kasa, kasa, kurwa. Ileż to razy przeglądaliśmy blogi lifestylowe, podróżnicze, modowe, etc. Zazdroszcząc tego stanu – robi to co lubi a jeszcze mu/jej za to płacą (bogatemu to się byk ocieli!). Internet rzyga w Ciebie tym kontentem, internet chce, żebyś był zazdrosny, internet chce żebyś kupił tą kamerkę Gopro i użył jej tylko jeden raz. Internet jest cwany, chciwy i nie wybacza. Na olimp fejmu wpuszcza tylko wybranych i tylko ich żywi.

… a dlaczego by tak nie pokazać środkowego palca i wbić się w ten system? hold my beer 😀 jak pomyślałem tak zrobiłem. Wiele nieprzespanych nocy później, obitej gęby i wypalonych papierosów i.. jest, stoi, dumnie, krwawy gmach BRAND SABBATH.

Czym jest Brand Sabbath?

1. To Twój nowy pracodawca (zlecenia psze pani).
2. To Twoje konto i portfel.
3. To Twoje centrum fejmu.

A teraz po kolei:

Ad.1 Rejestrując się w portalu Brand Sabbath, masz dostęp do wszystkich zleceń bez ograniczeń, możesz pracować z różnymi markami od zaraz, bez żmudnych ustaleń umów i całego tego badziewia które do tej pory psuło rynek. Po prostu zrobiłem już to za Ciebie.

Ad2. Cała kasa, którą zarobiłeś na portalu trafia od razu do Twojego portfela i jest wypłacana zawsze na koniec miesiąca. Do tego dostajesz rachunek a na koniec roku PIT – tadam!

Ad3. Dodatkowo tworząc konto, dostajesz dostęp do innych ludzi z branży z którymi możesz się networkować, wymieniać radami opiniami etc. Jesteś wśród swoich i razem jesteśmy nie do zatrzymania!

Doskonale zdaję sobie sprawę, że to dopiero początek tej dzikiej jazdy bez trzymanki, dlatego jeżeli podoba Ci się projekt Brand Sabbath i chcesz uczestniczyć w tworzeniu i dewelopowaniu tej ideii to koniecznie do mnie napisz!! stanley@brandsabbath.com ten portal buduje dla Ciebie i to Ty masz się tam czuć dobrze, wiec daj znać co jest fajne a co do dupy:)

Wbijajcie www.brandsabbath.com

Stanley.

3 komentarze

 1. zuzka

  Muszę pomyśleć nad tym… 🙂

 2. madziakowo

  pit muszą dac bez łaski:P

  • Stanley

   dajoo dajoo, noł stres:)

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>